Itali MillionDAY rezultate

997834 €

Jackpot Next

Luaj Itali MillionDAY Online

rezultatet më të fundit e diel, 23 shkurt 2020.

6 7 15 36 51
numrat çmim
5 997834 €
4 998 €
3 50 €
2 2 €

Itali MillionDAY rezultate e shtunë, 22 shkurt 2020.

13 22 25 26 53
numrat çmim
5 999999 €
4 1000 €
3 50 €
2 2 €

Itali MillionDAY rezultate e premte, 21 shkurt 2020.

21 26 33 42 52
numrat çmim
5 1 milion €
4 1000 €
3 50 €
2 2 €

Biletat mund të blihen në Itali. Tërheq janë në e diel, e shtunë, e premte, e enjte, e mërkurë, e martë dhe e hënë.

Itali MillionDAY është organizuar nga Lottomatica www.lottomaticaitalia.it

Shanset për të fituar në Itali MillionDAY

Në Itali MillionDAY lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 55

  • Jackpot në Itali MillionDAY është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 3478761
  • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 13915
  • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 284
  • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 18