Lotaria polake rezultate

1.4 milion €

Jackpot Next

Luaj Lotaria polake Online

rezultatet më të fundit e shtunë, 13 korrik 2024.

2024/7065

 • 1
 • 4
 • 5
 • 26
 • 40
 • 46
numrat çmim
6 *
5 6891 €
4 172 €
3 20 €

Lotaria polake rezultate e enjte, 11 korrik 2024.

2024/7064

 • 4
 • 16
 • 17
 • 19
 • 33
 • 41
numrat çmim
6 *
5 5642 €
4 130 €
3 20 €

Lotaria polake rezultate e martë, 9 korrik 2024.

2024/7063

 • 10
 • 11
 • 23
 • 27
 • 32
 • 36
numrat çmim
6 *
5 5306 €
4 146 €
3 20 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Poloni. Tërheq janë në e martë, e enjte dhe e shtunë.

Lotaria polake është organizuar nga Totalizator Sportowy. Faqja zyrtare: www.lotto.pl

Shanset për të fituar në Lotaria polake

Në Lotaria polake lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 49.

 • Jackpot në Lotaria polake është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 13983800.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 54201.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1032.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 57.