Japoni Loto 6 rezultate

3.8 milion €

Jackpot Next

Luaj Loto 6 Online

rezultatet më të fundit e enjte, 7 dhjetor 2023.

2023/1851

 • 8
 • 9
 • 10
 • 16
 • 17
 • 39
 • 4
numrat çmim
6 *
5 + 1 8.1 milion €
5 300858 €
4 5600 €
3 862 €

Japoni Loto 6 rezultate e hënë, 4 dhjetor 2023.

2023/1850

 • 1
 • 8
 • 23
 • 30
 • 36
 • 41
 • 39
numrat çmim
6 *
5 + 1 30.6 milion €
5 328686 €
4 7237 €
3 862 €

Japoni Loto 6 rezultate e enjte, 30 nëntor 2023.

2023/1849

 • 11
 • 15
 • 17
 • 33
 • 36
 • 41
 • 6
numrat çmim
6 226.5 milion €
5 + 1 10.2 milion €
5 321104 €
4 7237 €
3 862 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Japoni. Tërheq janë në e hënë dhe e enjte.

Loto 6 është organizuar nga Takarakuji. Faqja zyrtare: www.takarakuji-loto.jp

Shanset për të fituar në Loto 6

Në Japoni Loto 6 lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 43 dhe 1 numrat bonus.

 • Jackpot në Loto 6 është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 6096450.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore dhe 1 numra shtesë. Shanset janë 1 në 1016080.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 28224.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 610.
 • 5. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 39.