Philippines 4-Digit Game rezultate

rezultatet më të fundit e premte, 17 qershor 2022.

 • 4
 • 7
 • 4
 • 6

Philippines 4-Digit Game rezultate e mërkurë, 15 qershor 2022.

 • 9
 • 0
 • 9
 • 7

Philippines 4-Digit Game rezultate e hënë, 13 qershor 2022.

 • 0
 • 9
 • 6
 • 3

e premte, 10 qershor 2022.

 • 6
 • 7
 • 0
 • 2

e mërkurë, 8 qershor 2022.

 • 0
 • 5
 • 7
 • 6

e hënë, 6 qershor 2022.

 • 0
 • 4
 • 6
 • 9

e premte, 3 qershor 2022.

 • 8
 • 6
 • 3
 • 8

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Filipinet. Tërheq janë në e hënë, e mërkurë dhe e premte.

Philippines 4-Digit Game është organizuar nga Philippine Charity Sweepstakes Office. Faqja zyrtare: www.pcso.gov.ph

Shanset për të fituar në Philippines 4-Digit Game

Në Philippines 4-Digit Game lojtar zgjedh 4 numrat në mes 0 - 9.

 • Jackpot në Philippines 4-Digit Game është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.