Philippines Superlotto 6/49 rezultate

1 milion €

Jackpot Next

Luaj Philippines Superlotto 6/49 Online

rezultatet më të fundit e diel, 20 qershor 2021.

2021/2073

 • 4
 • 15
 • 16
 • 43
 • 45
 • 47
numrat çmim
6 *
5 853 €
4 20 €
3 1 €

Philippines Superlotto 6/49 rezultate e enjte, 17 qershor 2021.

2021/2072

 • 11
 • 27
 • 29
 • 31
 • 32
 • 34
numrat çmim
6 *
5 855 €
4 21 €
3 1 €

Philippines Superlotto 6/49 rezultate e martë, 15 qershor 2021.

2021/2071

 • 2
 • 5
 • 6
 • 8
 • 16
 • 20
numrat çmim
6 *
5 861 €
4 21 €
3 1 €

e diel, 13 qershor 2021.

2021/2070

 • 12
 • 16
 • 30
 • 37
 • 38
 • 40
numrat çmim
6 *
5 866 €
4 21 €
3 1 €

e enjte, 10 qershor 2021.

#2021/2069

 • 6
 • 12
 • 23
 • 29
 • 34
 • 48
numrat çmim
6 *
5 867 €
4 21 €
3 1 €

e martë, 8 qershor 2021.

#2021/2068

 • 4
 • 13
 • 17
 • 24
 • 27
 • 43
numrat çmim
6 *
5 866 €
4 21 €
3 1 €

e diel, 6 qershor 2021.

#2021/2067

 • 4
 • 6
 • 14
 • 30
 • 31
 • 33
numrat çmim
6 *
5 868 €
4 21 €
3 1 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Filipinet. Tërheq janë në e martë, e enjte dhe e diel.

Philippines Superlotto 6/49 është organizuar nga Philippine Charity Sweepstakes Office. Faqja zyrtare: www.pcso.gov.ph

Shanset për të fituar në Philippines Superlotto 6/49

Në Philippines Superlotto 6/49 lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 48.

 • Jackpot në Philippines Superlotto 6/49 është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.