Aruba Lotto di Dia rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 2 gusht 2021.

5489

 • 10
 • 15
 • 18
 • 25
 • 30

Aruba Lotto di Dia rezultate e diel, 1 gusht 2021.

5488

 • 05
 • 08
 • 21
 • 25
 • 29

Aruba Lotto di Dia rezultate e shtunë, 31 korrik 2021.

5487

 • 04
 • 05
 • 09
 • 18
 • 28

e premte, 30 korrik 2021.

5486

 • 09
 • 13
 • 14
 • 23
 • 28

e enjte, 29 korrik 2021.

#5485

 • 01
 • 07
 • 12
 • 17
 • 21

e mërkurë, 28 korrik 2021.

#5484

 • 09
 • 22
 • 23
 • 28
 • 29

e martë, 27 korrik 2021.

#5483

 • 01
 • 02
 • 04
 • 19
 • 21

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Aruba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Lotto di Dia është organizuar nga E Loteria di Aruba. Faqja zyrtare: www.lottoaruba.com

Shanset për të fituar në Lotto di Dia

Në Aruba Lotto di Dia lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 30.

 • Jackpot në Lotto di Dia është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 142506.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1140.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 47.