Republika domenikane La Primera rezultate

rezultatet më të fundit e enjte, 1 dhjetor 2022.

1044

 • 59
 • 66
 • 87

Republika domenikane La Primera rezultate e mërkurë, 30 nëntor 2022.

1042

 • 93
 • 77
 • 26

Republika domenikane La Primera rezultate e martë, 29 nëntor 2022.

1040

 • 23
 • 70
 • 37

Republika domenikane La Primera rezultate e hënë, 28 nëntor 2022.

1038

 • 01
 • 91
 • 33

e diel, 27 nëntor 2022.

#1036

 • 22
 • 34
 • 29

e shtunë, 26 nëntor 2022.

#1034

 • 23
 • 82
 • 42

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Republika domenikane. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e shtunë dhe e diel.

Në Republika domenikane La Primera lojtar zgjedh 3 numrat në mes 0 - 99.

Republika domenikane La Primera është organizuar nga Leidsa. Faqja zyrtare: www.leidsa.com