Azerbaijan Azerlotereya 5/36 rezultate

rezultatet më të fundit e mërkurë, 22 shtator 2021.

 • 12
 • 14
 • 27
 • 28
 • 36

Azerbaijan Azerlotereya 5/36 rezultate e martë, 21 shtator 2021.

 • 03
 • 05
 • 08
 • 13
 • 30

Azerbaijan Azerlotereya 5/36 rezultate e hënë, 20 shtator 2021.

 • 04
 • 05
 • 06
 • 20
 • 28

e diel, 19 shtator 2021.

 • 03
 • 12
 • 16
 • 18
 • 32

e shtunë, 18 shtator 2021.

 • 05
 • 07
 • 11
 • 12
 • 36

e premte, 17 shtator 2021.

 • 07
 • 17
 • 26
 • 35
 • 36

e enjte, 16 shtator 2021.

 • 05
 • 06
 • 12
 • 14
 • 29

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Azerbaixhan. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Azerbaijan Azerlotereya 5/36 është organizuar nga Azerlotereya. Faqja zyrtare: azerlotereya.com

Shanset për të fituar në Azerbaijan Azerlotereya 5/36

Në Azerbaijan Azerlotereya 5/36 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 36.

 • Jackpot në Azerbaijan Azerlotereya 5/36 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.