Azerbaijan Azerlotereya 6/40 rezultate

rezultatet më të fundit e premte, 17 qershor 2022.

22245

 • 2
 • 6
 • 15
 • 16
 • 20
 • 30

Azerbaijan Azerlotereya 6/40 rezultate e enjte, 16 qershor 2022.

22244

 • 3
 • 6
 • 10
 • 14
 • 18
 • 22

Azerbaijan Azerlotereya 6/40 rezultate e mërkurë, 15 qershor 2022.

22243

 • 2
 • 18
 • 25
 • 28
 • 35
 • 37

e martë, 14 qershor 2022.

22242

 • 7
 • 8
 • 9
 • 18
 • 21
 • 23

e hënë, 13 qershor 2022.

#22241

 • 2
 • 8
 • 9
 • 14
 • 26
 • 34

e diel, 12 qershor 2022.

#22237

 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 28
 • 29

e shtunë, 11 qershor 2022.

#22236

 • 2
 • 8
 • 12
 • 17
 • 25
 • 30

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Azerbaixhan. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Azerbaijan Azerlotereya 6/40 është organizuar nga Azerlotereya. Faqja zyrtare: azerlotereya.com

Shanset për të fituar në Azerbaijan Azerlotereya 6/40

Në Azerbaijan Azerlotereya 6/40 lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 40.

 • Jackpot në Azerbaijan Azerlotereya 6/40 është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.