Kazakistani Loto 5/36 rezultate

5918 €

Jackpot Next

Luaj Kazakistani Loto 5/36 Online

rezultatet më të fundit e martë, 26 shtator 2023.

2023/518

 • 4
 • 9
 • 10
 • 16
 • 25
numrat çmim
5 *
4 14771 €
3 4118 €
2 358 €

Kazakistani Loto 5/36 rezultate e hënë, 25 shtator 2023.

2023/517

 • 2
 • 4
 • 6
 • 22
 • 36
numrat çmim
5 *
4 26229 €
3 3670 €
2 358 €

Kazakistani Loto 5/36 rezultate e diel, 24 shtator 2023.

2023/516

 • 3
 • 6
 • 10
 • 18
 • 30
numrat çmim
5 *
4 50489 €
3 4207 €
2 358 €

Kazakistani Loto 5/36 rezultate e shtunë, 23 shtator 2023.

2023/515

 • 7
 • 10
 • 12
 • 24
 • 25
numrat çmim
5 *
4 28019 €
3 4207 €
2 358 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Kazakistani. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Kazakistani Loto 5/36 është organizuar nga Satty Zhuldyz. Faqja zyrtare: www.szhuldyz.kz

Shanset për të fituar në Kazakistani Loto 5/36

Në Kazakistani Loto 5/36 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 36.

 • Jackpot në Kazakistani Loto 5/36 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 376992.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 2432.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 81.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 8.