Afrika e Jugut Daily Lotto rezultate

12401 €

Jackpot Next

rezultatet më të fundit e shtunë, 14 dhjetor 2019.

5 6 7 22 34
numrat çmim
5 22861 €
4 19 €
3 1 €
2 Nuk ka fitues

Afrika e Jugut Daily Lotto rezultate e premte, 13 dhjetor 2019.

6 9 21 24 36
numrat çmim
5 1665 €
4 13 €
3 1 €
2 Nuk ka fitues

Afrika e Jugut Daily Lotto rezultate e enjte, 12 dhjetor 2019.

11 20 27 31 36
numrat çmim
5 7724 €
4 18 €
3 1 €
2 Nuk ka fitues

Biletat mund të blihen në Afrika-e-jugut. Tërheq janë në e shtunë, e premte, e enjte, e mërkurë, e martë, e hënë dhe e diel.

Afrika e Jugut Daily Lotto është organizuar nga Ithuba www.nationallottery.co.za

Shanset për të fituar në Afrika e Jugut Daily Lotto

Në Afrika e Jugut Daily Lotto lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 36

  • Jackpot në Afrika e Jugut Daily Lotto është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 376992
  • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 2432
  • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 81
  • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 8