Arizona The Pick rezultate

rezultatet më të fundit e shtunë, 9 dhjetor 2023.

 • 16
 • 26
 • 35
 • 38
 • 40
 • 43

Arizona The Pick rezultate e mërkurë, 6 dhjetor 2023.

 • 4
 • 5
 • 18
 • 30
 • 38
 • 40

Arizona The Pick rezultate e hënë, 4 dhjetor 2023.

 • 1
 • 7
 • 10
 • 14
 • 42
 • 44

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e mërkurë dhe e shtunë.

Jackpot duke filluar në 928204 €.

Arizona The Pick është organizuar nga Arizona Lottery. Faqja zyrtare: www.arizonalottery.com

Shanset për të fituar në Arizona The Pick

Në Arizona The Pick lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 43.

 • Jackpot në Arizona The Pick është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 7059050.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 30961.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 669.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 42.