California Fantasy 5 rezultate

Luaj Fantasy 5 Online

rezultatet më të fundit e diel, 25 shkurt 2024.

 • 2
 • 6
 • 12
 • 37
 • 38

California Fantasy 5 rezultate e shtunë, 24 shkurt 2024.

 • 1
 • 4
 • 20
 • 23
 • 26

California Fantasy 5 rezultate e premte, 23 shkurt 2024.

 • 5
 • 7
 • 30
 • 32
 • 37

e enjte, 22 shkurt 2024.

 • 12
 • 17
 • 23
 • 24
 • 34

e mërkurë, 21 shkurt 2024.

 • 11
 • 13
 • 16
 • 19
 • 25

e martë, 20 shkurt 2024.

 • 1
 • 2
 • 18
 • 27
 • 34

e hënë, 19 shkurt 2024.

 • 3
 • 7
 • 10
 • 25
 • 39

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Jackpot duke filluar në 59998 €.

Fantasy 5 është organizuar nga California Lottery . Faqja zyrtare: www.calottery.com

Shanset për të fituar në Fantasy 5

Në California Fantasy 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 39.

 • Jackpot në Fantasy 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 575757.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 3387.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 103.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 10.