Florida Fantasy 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 25 shtator 2023.

mbrëmje

 • 7
 • 8
 • 9
 • 21
 • 30

Florida Fantasy 5 rezultate e diel, 24 shtator 2023.

mbrëmje

 • 5
 • 6
 • 29
 • 31
 • 32

Florida Fantasy 5 rezultate e shtunë, 23 shtator 2023.

mbrëmje

 • 8
 • 14
 • 15
 • 16
 • 33

e premte, 22 shtator 2023.

mbrëmje

 • 21
 • 29
 • 31
 • 33
 • 36

e enjte, 21 shtator 2023.

mbrëmje

 • 3
 • 9
 • 18
 • 22
 • 35

e mërkurë, 20 shtator 2023.

mbrëmje

 • 11
 • 17
 • 20
 • 30
 • 35

e martë, 19 shtator 2023.

mbrëmje

 • 12
 • 14
 • 18
 • 28
 • 35

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Florida Fantasy 5 është organizuar nga Florida Lottery. Faqja zyrtare: www.flalottery.com

Shanset për të fituar në Florida Fantasy 5

Në Florida Fantasy 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 36.

 • Jackpot në Florida Fantasy 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore.