Idaho Cash rezultate

rezultatet më të fundit e diel, 25 shkurt 2024.

 • 10
 • 13
 • 16
 • 34
 • 38

Idaho Cash rezultate e shtunë, 24 shkurt 2024.

 • 9
 • 13
 • 14
 • 26
 • 33

Idaho Cash rezultate e enjte, 22 shkurt 2024.

 • 1
 • 15
 • 30
 • 33
 • 43

e mërkurë, 21 shkurt 2024.

 • 1
 • 8
 • 21
 • 22
 • 28

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë dhe e enjte.

Jackpot duke filluar në 18461 €.

Idaho Cash është organizuar nga Idaho Lottery. Faqja zyrtare: www.idaholottery.com

Shanset për të fituar në Idaho Cash

Në Idaho Cash lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 45.

 • Jackpot në Idaho Cash është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 610880.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 3054.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 78.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 6.