Minnesota North 5 rezultate

rezultatet më të fundit e diel, 27 nëntor 2022.

 • 5
 • 18
 • 19
 • 22
 • 23

Minnesota North 5 rezultate e shtunë, 26 nëntor 2022.

 • 10
 • 11
 • 13
 • 17
 • 29

Minnesota North 5 rezultate e premte, 25 nëntor 2022.

 • 3
 • 7
 • 8
 • 11
 • 23

e enjte, 24 nëntor 2022.

 • 7
 • 8
 • 15
 • 16
 • 24

e mërkurë, 23 nëntor 2022.

 • 4
 • 7
 • 12
 • 17
 • 27

e martë, 22 nëntor 2022.

 • 1
 • 9
 • 12
 • 14
 • 29

e hënë, 21 nëntor 2022.

 • 4
 • 9
 • 14
 • 29
 • 30

: Informacioni i emrit të llotarisë

Gjithashtu i njohur si Northstar Cash.

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Minnesota North 5 është organizuar nga Minnesota State Lottery. Faqja zyrtare: www.mnlottery.com

Shanset për të fituar në Minnesota North 5

Në Minnesota North 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 31.

 • Jackpot në Minnesota North 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 169911.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1307.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 52.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 7.