New Jersey Cash 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 1 qershor 2020.

2020/1245

 • 1
 • 10
 • 15
 • 19
 • 22
numrat çmim
5 109250 €
4 245 €
3 9 €

New Jersey Cash 5 rezultate e diel, 31 maj 2020.

2020/1244

 • 1
 • 17
 • 29
 • 34
 • 39
numrat çmim
5 *
4 577 €
3 15 €

New Jersey Cash 5 rezultate e shtunë, 30 maj 2020.

2020/1243

 • 8
 • 12
 • 20
 • 40
 • 41
numrat çmim
5 282277 €
4 420 €
3 12 €

e premte, 29 maj 2020.

2020/1242

 • 11
 • 17
 • 30
 • 31
 • 36
numrat çmim
5 *
4 345 €
3 12 €

e enjte, 28 maj 2020.

#2020/1241

 • 5
 • 20
 • 34
 • 37
 • 41
numrat çmim
5 *
4 635 €
3 16 €

e mërkurë, 27 maj 2020.

#2020/1240

 • 10
 • 14
 • 16
 • 34
 • 39
numrat çmim
5 *
4 797 €
3 14 €

e martë, 26 maj 2020.

#2020/1239

 • 3
 • 4
 • 9
 • 32
 • 34
numrat çmim
5 83409 €
4 525 €
3 12 €

* Nuk ka fitues

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

New Jersey Cash 5 është organizuar nga New Jersey Lottery. Faqja zyrtare: www.njlottery.com

Shanset për të fituar në New Jersey Cash 5

Në New Jersey Cash 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 43.

 • Jackpot në New Jersey Cash 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 962598
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 5066
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 137
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 137