Ohio Rolling Cash 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 25 shtator 2023.

 • 4
 • 18
 • 28
 • 31
 • 38

Ohio Rolling Cash 5 rezultate e diel, 24 shtator 2023.

 • 6
 • 23
 • 25
 • 31
 • 37

Ohio Rolling Cash 5 rezultate e shtunë, 23 shtator 2023.

 • 5
 • 10
 • 15
 • 22
 • 39

e premte, 22 shtator 2023.

 • 2
 • 12
 • 24
 • 34
 • 36

e enjte, 21 shtator 2023.

 • 3
 • 13
 • 16
 • 23
 • 33

e mërkurë, 20 shtator 2023.

 • 4
 • 15
 • 19
 • 24
 • 26

e martë, 19 shtator 2023.

 • 4
 • 19
 • 22
 • 24
 • 34

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Ohio Rolling Cash 5 është organizuar nga Ohio Lottery. Faqja zyrtare: www.ohiolottery.com

Shanset për të fituar në Ohio Rolling Cash 5

Në Ohio Rolling Cash 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 37.

 • Jackpot në Ohio Rolling Cash 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 575757.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 3387.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 103.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 10.