Luxembourg High 5 rezultate

rezultatet më të fundit e premte, 1 korrik 2022.

 • 06
 • 07
 • 14
 • 22
 • 26

Luxembourg High 5 rezultate e enjte, 30 qershor 2022.

 • 08
 • 12
 • 21
 • 25
 • 32

Luxembourg High 5 rezultate e mërkurë, 29 qershor 2022.

 • 07
 • 08
 • 10
 • 21
 • 26

Luxembourg High 5 rezultate e martë, 28 qershor 2022.

 • 03
 • 07
 • 15
 • 28
 • 31

e hënë, 27 qershor 2022.

 • 18
 • 19
 • 23
 • 28
 • 29

e diel, 26 qershor 2022.

 • 10
 • 13
 • 17
 • 19
 • 23

e shtunë, 25 qershor 2022.

 • 07
 • 11
 • 13
 • 20
 • 22

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Luxembourg. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

High 5 është organizuar nga Luxembourg Loto. Faqja zyrtare: www.loterie.lu

Shanset për të fituar në High 5

Në Luxembourg High 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 32.

 • Jackpot në High 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore.