Rumani Lotto 6/49 rezultate

1.5 milion €

Jackpot Next

Luaj Rumani Lotto 6/49 Online

rezultatet më të fundit e enjte, 14 tetor 2021.

2021/81

 • 2
 • 13
 • 27
 • 33
 • 38
 • 39
numrat çmim
6 *
5 2527 €
4 45 €
3 6 €

Rumani Lotto 6/49 rezultate e diel, 10 tetor 2021.

2021/80

 • 7
 • 12
 • 27
 • 32
 • 42
 • 48
numrat çmim
6 *
5 2491 €
4 78 €
3 6 €

Rumani Lotto 6/49 rezultate e enjte, 7 tetor 2021.

2021/79

 • 1
 • 2
 • 6
 • 10
 • 17
 • 30
numrat çmim
6 *
5 2063 €
4 31 €
3 6 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Rumani. Tërheq janë në e enjte dhe e diel.

Rumani Lotto 6/49 është organizuar nga C.N. Loteria Romana. Faqja zyrtare: loto.ro

Shanset për të fituar në Rumani Lotto 6/49

Në Rumani Lotto 6/49 lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 49.

 • Jackpot në Rumani Lotto 6/49 është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 13983816.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 54201.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1032.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 57.