Republika Domenikane Loto Pool rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 26 shtator 2022.

7808

 • 09
 • 17
 • 20
 • 24
 • 31

Republika Domenikane Loto Pool rezultate e diel, 25 shtator 2022.

7807

 • 07
 • 10
 • 15
 • 19
 • 26

Republika Domenikane Loto Pool rezultate e shtunë, 24 shtator 2022.

7806

 • 01
 • 02
 • 07
 • 11
 • 26

e premte, 23 shtator 2022.

7805

 • 03
 • 05
 • 13
 • 23
 • 26

e enjte, 22 shtator 2022.

#7804

 • 05
 • 08
 • 11
 • 19
 • 24

e mërkurë, 21 shtator 2022.

#7803

 • 02
 • 04
 • 09
 • 21
 • 23

e martë, 20 shtator 2022.

#7802

 • 02
 • 09
 • 10
 • 17
 • 18

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Republika domenikane. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Republika Domenikane Loto Pool është organizuar nga Leidsa. Faqja zyrtare: www.leidsa.com

Shanset për të fituar në Republika Domenikane Loto Pool

Në Republika Domenikane Loto Pool lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 31.

 • Jackpot në Republika Domenikane Loto Pool është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.