Azerbaijan Meqa 5/36 rezultate

rezultatet më të fundit e enjte, 13 qershor 2024.

24244

 • 13
 • 18
 • 26
 • 30
 • 32

Azerbaijan Meqa 5/36 rezultate e mërkurë, 12 qershor 2024.

24243

 • 2
 • 10
 • 14
 • 16
 • 21

Azerbaijan Meqa 5/36 rezultate e martë, 11 qershor 2024.

24242

 • 6
 • 26
 • 29
 • 33
 • 36

e hënë, 10 qershor 2024.

24241

 • 3
 • 10
 • 22
 • 23
 • 26

e diel, 9 qershor 2024.

#24237

 • 6
 • 9
 • 11
 • 25
 • 35

e shtunë, 8 qershor 2024.

#24236

 • 1
 • 24
 • 26
 • 28
 • 34

e premte, 7 qershor 2024.

#24235

 • 2
 • 9
 • 10
 • 11
 • 30

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Azerbaixhan. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Azerbaijan Meqa 5/36 është organizuar nga Azerlotereya. Faqja zyrtare: azerlotereya.com

Shanset për të fituar në Azerbaijan Meqa 5/36

Në Azerbaijan Meqa 5/36 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 36.

 • Jackpot në Azerbaijan Meqa 5/36 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.