Massachusetts Mass Cash rezultate

rezultatet më të fundit e premte, 29 shtator 2023.

 • 8
 • 9
 • 16
 • 19
 • 28

Massachusetts Mass Cash rezultate e enjte, 28 shtator 2023.

 • 13
 • 15
 • 19
 • 31
 • 35

Massachusetts Mass Cash rezultate e mërkurë, 27 shtator 2023.

 • 1
 • 5
 • 8
 • 28
 • 34

e martë, 26 shtator 2023.

 • 6
 • 15
 • 20
 • 27
 • 35

e hënë, 25 shtator 2023.

 • 8
 • 12
 • 15
 • 24
 • 30

e diel, 24 shtator 2023.

 • 4
 • 5
 • 14
 • 25
 • 29

e shtunë, 23 shtator 2023.

 • 7
 • 9
 • 14
 • 15
 • 17

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Massachusetts Mass Cash është organizuar nga Massachusetts State Lottery. Faqja zyrtare: www.masslottery.com

Shanset për të fituar në Massachusetts Mass Cash

Në Massachusetts Mass Cash lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 35.

 • Jackpot në Massachusetts Mass Cash është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 324632.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 2164.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 74.