Arizona Fantasy 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 26 korrik 2021.

 • 3
 • 15
 • 16
 • 18
 • 35

Arizona Fantasy 5 rezultate e diel, 25 korrik 2021.

 • 6
 • 13
 • 15
 • 18
 • 21

Arizona Fantasy 5 rezultate e shtunë, 24 korrik 2021.

 • 8
 • 14
 • 23
 • 24
 • 27

e premte, 23 korrik 2021.

 • 5
 • 10
 • 25
 • 34
 • 37

e enjte, 22 korrik 2021.

 • 4
 • 6
 • 38
 • 39
 • 40

e mërkurë, 21 korrik 2021.

 • 5
 • 16
 • 21
 • 39
 • 41

e martë, 20 korrik 2021.

 • 4
 • 8
 • 9
 • 26
 • 40

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Arizona Fantasy 5 është organizuar nga Arizona Lottery. Faqja zyrtare: www.arizonalottery.com

Shanset për të fituar në Arizona Fantasy 5

Në Arizona Fantasy 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 41.

 • Jackpot në Arizona Fantasy 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore.