Arizona Triple Twist rezultate

rezultatet më të fundit e premte, 31 mars 2023.

 • 16
 • 17
 • 26
 • 36
 • 39
 • 42

Arizona Triple Twist rezultate e enjte, 30 mars 2023.

 • 6
 • 10
 • 14
 • 19
 • 21
 • 25

Arizona Triple Twist rezultate e mërkurë, 29 mars 2023.

 • 2
 • 10
 • 13
 • 21
 • 26
 • 41

e martë, 28 mars 2023.

 • 1
 • 2
 • 8
 • 9
 • 14
 • 22

e hënë, 27 mars 2023.

 • 3
 • 12
 • 17
 • 26
 • 29
 • 33

e diel, 26 mars 2023.

 • 2
 • 5
 • 6
 • 7
 • 13
 • 34

e shtunë, 25 mars 2023.

 • 23
 • 24
 • 27
 • 28
 • 34
 • 36

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Jackpot duke filluar në 183981 €.

Arizona Triple Twist është organizuar nga Arizona Lottery. Faqja zyrtare: www.arizonalottery.com

Shanset për të fituar në Arizona Triple Twist

Në Arizona Triple Twist lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 42.

 • Jackpot në Arizona Triple Twist është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore.