Colorado Cash 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 25 shtator 2023.

 • 9
 • 11
 • 16
 • 21
 • 23

Colorado Cash 5 rezultate e diel, 24 shtator 2023.

 • 1
 • 14
 • 19
 • 22
 • 23

Colorado Cash 5 rezultate e shtunë, 23 shtator 2023.

 • 1
 • 2
 • 6
 • 17
 • 22

e premte, 22 shtator 2023.

 • 6
 • 7
 • 9
 • 12
 • 21

e enjte, 21 shtator 2023.

 • 7
 • 8
 • 9
 • 14
 • 15

e mërkurë, 20 shtator 2023.

 • 3
 • 4
 • 16
 • 19
 • 29

e martë, 19 shtator 2023.

 • 6
 • 8
 • 9
 • 13
 • 21

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Colorado Cash 5 është organizuar nga Colorado Lottery . Faqja zyrtare: www.coloradolottery.com

Shanset për të fituar në Colorado Cash 5

Në Colorado Cash 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 23.

 • Jackpot në Colorado Cash 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 201376.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1492.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 57.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 7.