Louisiana Llotaria rezultate

rezultatet më të fundit e mërkurë, 2 dhjetor 2020.

2020/97

 • 7
 • 8
 • 17
 • 34
 • 37
 • 42
numrat çmim
6 *
5 748 €
4 45 €
3 2 €

Louisiana Llotaria rezultate e shtunë, 28 nëntor 2020.

2020/96

 • 5
 • 7
 • 10
 • 32
 • 37
 • 38
numrat çmim
6 *
5 1302 €
4 39 €
3 2 €

Louisiana Llotaria rezultate e mërkurë, 25 nëntor 2020.

2020/95

 • 3
 • 9
 • 10
 • 21
 • 22
 • 34
numrat çmim
6 *
5 1097 €
4 39 €
3 2 €

* Nuk ka fitues

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e mërkurë dhe e shtunë.

Louisiana Llotaria është organizuar nga Louisiana Lottery Corporation. Faqja zyrtare: louisianalottery.com

Shanset për të fituar në Louisiana Llotaria

Në Louisiana Llotaria lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 40.

 • Jackpot në Louisiana Llotaria është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 3838380
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 18816
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 456
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 32