Poloni Mini Lotto rezultate

73437 €

Jackpot Next

Luaj Poloni Mini Lotto Online

Poloni Mini Lotto rezultate e diel, 3 korrik 2022.

2022/5908

 • 5
 • 10
 • 22
 • 29
 • 35
numrat çmim
5 36585 €
4 78 €
3 4 €

Poloni Mini Lotto rezultate e shtunë, 2 korrik 2022.

2022/5907

 • 8
 • 21
 • 22
 • 27
 • 29
numrat çmim
5 61158 €
4 98 €
3 4 €

e premte, 1 korrik 2022.

2022/5906

 • 7
 • 13
 • 21
 • 23
 • 26
numrat çmim
5 53330 €
4 76 €
3 3 €

e enjte, 30 qershor 2022.

#2022/5905

 • 1
 • 10
 • 17
 • 20
 • 27
numrat çmim
5 51359 €
4 119 €
3 5 €

e mërkurë, 29 qershor 2022.

#2022/5904

 • 17
 • 33
 • 36
 • 38
 • 41
numrat çmim
5 17381 €
4 68 €
3 4 €

e martë, 28 qershor 2022.

#2022/5903

 • 5
 • 6
 • 10
 • 14
 • 35
numrat çmim
5 *
4 229 €
3 8 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Poloni. Tërheq janë në e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Poloni Mini Lotto është organizuar nga Totalizator Sportowy. Faqja zyrtare: www.lotto.pl

Shanset për të fituar në Poloni Mini Lotto

Në Poloni Mini Lotto lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 42.

 • Jackpot në Poloni Mini Lotto është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 850668.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 4598.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 127.