Indiana Cash 5 rezultate

rezultatet më të fundit e hënë, 25 shtator 2023.

 • 5
 • 17
 • 20
 • 25
 • 29

Indiana Cash 5 rezultate e diel, 24 shtator 2023.

 • 3
 • 7
 • 11
 • 12
 • 36

Indiana Cash 5 rezultate e shtunë, 23 shtator 2023.

 • 2
 • 4
 • 17
 • 21
 • 35

e premte, 22 shtator 2023.

 • 2
 • 4
 • 34
 • 35
 • 40

e enjte, 21 shtator 2023.

 • 16
 • 19
 • 38
 • 40
 • 43

e mërkurë, 20 shtator 2023.

 • 1
 • 20
 • 29
 • 33
 • 45

e martë, 19 shtator 2023.

 • 3
 • 8
 • 10
 • 42
 • 45

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Shba. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

Indiana Cash 5 është organizuar nga Hoosier Lottery. Faqja zyrtare: www.hoosierlottery.com

Shanset për të fituar në Indiana Cash 5

Në Indiana Cash 5 lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 43.

 • Jackpot në Indiana Cash 5 është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1221760.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 6109.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 157.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 12.