Philippines Lotto 6/42 rezultate

rezultatet më të fundit e shtunë, 27 shkurt 2021.

 • 18
 • 23
 • 26
 • 29
 • 35
 • 37

Philippines Lotto 6/42 rezultate e enjte, 25 shkurt 2021.

 • 02
 • 04
 • 08
 • 12
 • 17
 • 24

Philippines Lotto 6/42 rezultate e martë, 23 shkurt 2021.

 • 01
 • 04
 • 24
 • 37
 • 39
 • 40

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Filipinet. Tërheq janë në e martë, e enjte dhe e shtunë

Në Philippines Lotto 6/42 lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 40.

Philippines Lotto 6/42 është organizuar nga Philippine Charity Sweepstakes Office. Faqja zyrtare: www.pcso.gov.ph