Lotaria spanjolle BonoLoto rezultate

600000 €

Jackpot Next

Luaj BonoLoto Online

rezultatet më të fundit e premte, 14 qershor 2024.

2024/166

 • 5
 • 17
 • 38
 • 41
 • 42
 • 48
 • 44
numrat çmim
6 *
5 + 1 48018 €
5 1264 €
4 28 €
3 4 €

Lotaria spanjolle BonoLoto rezultate e enjte, 13 qershor 2024.

2024/165

 • 7
 • 9
 • 19
 • 27
 • 35
 • 38
 • 8
numrat çmim
6 755561 €
5 + 1 33210 €
5 692 €
4 22 €
3 4 €

Lotaria spanjolle BonoLoto rezultate e mërkurë, 12 qershor 2024.

2024/164

 • 10
 • 13
 • 31
 • 36
 • 38
 • 44
 • 9
numrat çmim
6 *
5 + 1 35478 €
5 934 €
4 28 €
3 4 €

* Nuk ka fitues

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Spanjë. Tërheq janë në e hënë, e martë, e mërkurë, e enjte, e premte, e shtunë dhe e diel.

BonoLoto është organizuar nga SELAE. Faqja zyrtare: www.loteriasyapuestas.es

Shanset për të fituar në BonoLoto

Në Lotaria spanjolle BonoLoto lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 49 dhe 1 numrat bonus.

 • Jackpot në BonoLoto është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 13983800.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore dhe 1 numra shtesë. Shanset janë 1 në 2330640.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 54201.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1032.
 • 5. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 57.