Spanje BonoLoto rezultate

399134 €

Jackpot Next

Luaj Spanje BonoLoto Online

rezultatet më të fundit e shtunë, 22 shkurt 2020.

2 14 26 37 45 49 33
numrat çmim
6 1.3 milion €
5 + 1 175394 €
5 953 €
4 32 €
3 4 €

Spanje BonoLoto rezultate e premte, 21 shkurt 2020.

5 7 11 25 26 35 43
numrat çmim
6 Nuk ka fitues
5 + 1 Nuk ka fitues
5 2421 €
4 21 €
3 4 €

Spanje BonoLoto rezultate e enjte, 20 shkurt 2020.

1 5 8 10 37 42 29
numrat çmim
6 Nuk ka fitues
5 + 1 40090 €
5 827 €
4 28 €
3 4 €

Biletat mund të blihen në Spanjë. Tërheq janë në e shtunë, e premte, e enjte, e mërkurë, e martë dhe e hënë.

Spanje BonoLoto është organizuar nga SELAE www.loteriasyapuestas.es

Shanset për të fituar në Spanje BonoLoto

Në Spanje BonoLoto lojtar zgjedh 6 numrat në mes 1 - 49

  • Jackpot në Spanje BonoLoto është fituar nëpërmjet krahasimit 6 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 13983816
  • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore dhe 1 numra shtesë. Shanset janë 1 në 2330636
  • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 54201
  • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 1032
  • 5. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 57