Itali Lottomatica Milano rezultate

rezultatet më të fundit e enjte, 26 janar 2023.

311/2023

 • 11
 • 84
 • 25
 • 50
 • 65

Itali Lottomatica Milano rezultate e martë, 24 janar 2023.

310/2023

 • 35
 • 17
 • 74
 • 90
 • 25

Itali Lottomatica Milano rezultate e shtunë, 21 janar 2023.

39/2023

 • 86
 • 8
 • 13
 • 14
 • 28

: Informacioni i emrit të llotarisë

Biletat mund të blihen në Itali. Tërheq janë në e martë, e enjte dhe e shtunë.

Lottomatica Milano është organizuar nga Lottomatica. Faqja zyrtare: www.lottomaticaitalia.it

Shanset për të fituar në Lottomatica Milano

Në Itali Lottomatica Milano lojtar zgjedh 5 numrat në mes 1 - 90.

 • Jackpot në Lottomatica Milano është fituar nëpërmjet krahasimit 5 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 43949268.
 • 2. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 4 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 511038.
 • 3. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 3 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 11748.
 • 4. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 2 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 400.
 • 5. çmimi është fituar nëpërmjet krahasimit 1 numrat kryesore. Shanset janë 1 në 18.